Polski czytnik ebook android

Polski-czytnik-ebook-android-featured.jpg

Virtualo eBook Reader. Nowy, polski czytnik eBooków

Piotr Grabiec


TAGI: virtualo, ebook, pdf, adobe drm, epub, mobi, kindle, czytnik pdf, czytnik ebooków

W sklepie Android Market znajduje się sporo czytników eBooków, zarówno tych przygotowanych w formatach PDF jak i ePUB. Pojawiła się nowa aplikacja służąca do ich obsługi, a jest nią Virtualo eBook Reader. Umożliwia ona czytanie tysięcy bezpłatnych materiałów oraz oczywiście zakupionych przez siebie pozycji.
Czytnik eBooków od Virtualo posiada tryb nocnyKliknij, aby powiększyćCzytnik eBooków od Virtualo posiada tryb nocnyVirtualo i aplikacja mobilna
Virtualo to jedna z największych w Polsce elektronicznych księgarni z eBookami. Zawiera w swojej ofercie aż 30 tysięcy pozycji, które pochodzą z ok. 200 różnych wydawnictw. Z bazy Virtualo.pl można pobrać aż 7000 w pełni bezpłatnych tytułów. Jej aplikacja mobilna zawitała na system Android. Można za jej pomocą czytać eBooki zakupione bezpośrednio w Virtualo, wystarczy połączyć się ze swoim kontem. Aplikację i jej wygląd można dostosować do swoich własnych wymagań i preferencji. Oprócz trybu nocnego, wyświetlającego białą treść na czarnym tle, można wybrać rodzaj i wielkość czcionki oraz kolory nagłówków.

Obsługiwane formaty
Aplikacja Virtualo obsługuje eBooki w formatach PDF oraz ePUB – w obu przypadkach wyświetlane są pliki niezabezpieczone oraz zabezpieczone przez mechanizm DRM lub znak wodny. Obsługa popularnego formatu MOBI ma zostać dodana wkrótce w kolejnych wersjach aplikacji, a w przyszłości aplikacja ma także obsługiwać audiobooki.

Zobacz także:
TVN Player na smartfony
HBO GO Polska na Androidzie
Carpooling – podróżuj taniej
Smartfon i badanie wzroku
Dostępność aplikacji
Aplikacja dostępna jest zarówno na smartfony jak i tablety. Znaleźć ją można w sklepie Android Market, a sam program jest bezpłatny. Czy macie zamiar używać aplikacji od Virtualo, a może macie już swój ulubiony czytnik i nie będziecie go zmieniać?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>